Ubytování - Restaurace a pension U Kiliána - Žihle

Na okraji tepelské a žihelské pahorkatiny se nachází v bývalé střediskové obci (cca 1 300 obyvatel) v jejím středu proti bývalému nákupnímu středisku Restaurace a pension „U Kiliána“, kde můžete posedět v klasickém venkovském prostředí typické restaurace s 50ti místi uvnitř a 50ti místy na zahradní

Nabízená je též možnost pořádání svatebních hostin, promocí, rodinných oslav a jiných předem objednaných společenských posezení (včetně školení).

Pension v rozsahu čtyř dvoulůžkových pokojů nabízí střední evropský komfort s možností posezení na letní pavlači. Ubytovaní hosté mohou využívat zdejší antukový kurt ke hře tenisu a nohejbalu a v přízemí pensionu hernu stolního tenisu. Tyto služby mohou využívat i příchozí návštěvníci za ceny zveřejněné v ceníku restaurace. Dále je možno využívat i cca 2,5 km vzdálený areál golfu v Podbořánkách, který nabízí devíti jamkové hřiště evropské úrovně ve velmi krásném a zalesněném prostředí.

Restaurace a pension „U Kiliána“ se nachází v obci Žihle cca 1,5 hodiny od státní hranice se Spolkovou republikou Německo. Dosah předpokládaných výletů je následující :

• Praha centrum cca 1,20 hodin
  • Plzeň cca 45 minut
  • Karlovy Vary cca 45 minut
  • Křivoklát cca 45 minut

Umístění restaurace a pensionu přímo nabádá k pěší a cykloturistice, přičemž nejatraktivnější lokalitou je údolí divoké Střely prodírající se kaňonem břidlicových útesů s hradem a zámkem (nejmenší město ve střední Evropě, jemuž byl vydán status města Karlem IV.) Rabštejn. Koupání je možné v divokých lomech bývalé cihelny, na Střele nebo v lesním prostředí cca 4 km vzdáleného černého rybníka „Na poustkách“. V blízkosti se v lesním porostu ve vzdálenosti cca 2 – 3 kilometrů největší „bludné“ žulové kameny na území České Republiky zvané „Dědek a bába“, ke kterým vede příjemná turistická stezka sjízdná i na horských kolech.

Kontakt: + 420 373 395 331 * + 420 736 775 892

Adresa: 331 65 Žihle čp. 179

Kapacita ubytování: 4 x 2 lůžka, 1 x 4 lůžka.

Otevírací doba: Po - Čt: 11:00 - 22:00 hod.* Pá: 10:00 - 24:00 hod.* So - Ne: 12:00 - 24:00 hod.
Nabídka hostům: stravování, ubytování, tenis, stolní tenis, turistika, golf v blízkém okolí

Datum vložení: 2. 7. 2010 10:23
Datum poslední aktualizace: 8. 11. 2022 20:18