Obec Žihle
Žihle

Vlakové spojení - zjištění zájmu o doplnění (prodloužení) spojů

V souvislosti s připomínkováním nového jízdního řádu vyzýváme občany, kteří by pravidelně nebo občasně využili první ranní vlak (Plasy - Plzeň 5:00) a/nebo poslední večerní vlak (Plzeň 22:47 - Plasy), pokud by jezdil v celé trase (z/do Žihle). Prosím kontaktuje obecní úřad nejpozději do 18.7.

Žádost o navrácení těchto spojů v celé délce trasy chceme podpořit shromážděním konkrétních potřeb cestujících. Zajímá nás, kolik občanů by tyto spoje využilo a v jaké četnosti - několikrát týdně / za měsíc / za rok. Tyto informace sdělte prosím jednotlivě na obecní úřad na e-mail podatelny podatelna@obec-zihle.cz, popř. telefonicky nejpozději do čtvrtka 18.7., abychom mohli dodržet termín připomínkování. Na vyjádření spolupracujeme s obcí Mladotice. Zjištěné informace budou anonymizovány.

Datum vložení: 3. 7. 2024 16:08
Datum poslední aktualizace: 4. 7. 2024 12:06
Autor: Petra Šilhánková

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

CamelNET

logo

Naší obci se za vydatné finanční pomoci pomoci Plzeňského krajhe podařilo vybudovat po obci optickou síť.

dnes, úterý 16. 7. 2024
slabý déšť, mírný západní vítr
vítrZ, 6.11m/s
tlak1014hPa