Prodej pohlednic, brožur a odznáčků Žihle

V pokladně Obecního úřadu si můžete zakoupit pohlednice Žihle a okolí (léto + zima) a pohled obce Odlezly. Jednotná cena všech pohledů je 4 Kč za 1 ks.

Samozřejmostí jsou turistické známky a nálepky,

možnot otisku razítra"Turista Žihle". - na vyžádání

Novinkou v prodeji jsou brožury o Žihli, které byly vydány v červnu letošního roku. Tato brožura pojednává o současnosti, historii, možnostech výletů a různých zajímavostech. Všechny tyto části jsou přeloženy do anglického a německého jazyka. Nechybí zde ani podrobná mapka a důležitá telefonní čísla. Zároveň je zde mnoho pěkných fotografií. Cena za 1 ks činí 20 Kč.
Za stejnou cenu, to je 20 Kč, si zde můžete zakoupit další brožuru s názvem "O Žihli a Žihelskem", kterou v roce 1993 napsal a vydal p. František Kraus, tehdejší kronikář.

Rovněž nabízíme malý odznáček se znakem obce Žihle - 1 ks za 20 Kč.

polojasno 9 °C 1 °C
polojasno, severovýchodní vánek